• Westfriese Windmolen Coöperatie (WWC)

Opbrengsten

Adelaar

2017

MaandPrognoseAdelaar
Januari145333862
Februarie116796483
Maart125019950
April89384923
Mei79632811
Juni63815581
Juli57054193
Augustus51953739
September64683699
Oktober100875654
November90822247
December120573453

2018

MaandPrognoseAdelaar
Januari1453311870
Februari12501
6960
Maart11679
6097
April8938
4989
Mei7963
3234
Juni6381

4566
Juli57052203
Augustus5195

1416
September6468

4920
Laatste 12 maanden59056

Totaal sinds plaatsing2824749
Gemiddeld per maand92941
Westfriese Windmolen Coöperatie (WWC)

Buizerd

2017

MaandPrognoseBuizerd
Januari145335749
Februarie116797069
Maart125019916
April89384996
Mei79634134
Juni63814781
Juli57054497
Augustus51953783
September64684193
Oktober100879736
November90825156
December120578961

2018

MaandPrognoseBuizerd
Januari1453312380
Februari12501
7031
Maart11679
11792
April8938
4469
Mei7963
3824
Juni6381
4411
Juli57052258

Augustus51951366

September64894351
Laatste 12 maanden77126

Totaal sinds plaatsing3147950

Gemiddeld per maand105524

Duif

2017

MaandPrognoseDuif
Januari145335749
Februarie116797069
Maart125019916
April89384996
Mei79634134
Juni63814781
Juli57054497
Augustus51953783
September64684193
Oktober100879736
November90825156
December120578961

2018

`MaandPrognoseDuif
Januari1453312380
Februari12501

7343
Maart11679
9088
April8938
7744

Mei7963
5739
Juni63816067
Juli57054551

Augustus51952522

September64687838
Laatste 12 maanden106316

Totaal sinds plaatsing3261455

Gemiddeld per maand13794
Westfriese Windmolen Coöperatie (WWC)

Eend

2017

MaandPrognoseEend
Januari145337273
Februarie1167910837
Maart1250114653
April89387560
Mei79636398
Juni63819154
Juli57056233
Augustus51955886
September64685784
Oktober1008714642
November90829106
December1205715822

2018

MaandPrognoseEend
Januari1453315969
Februari12501
7680
Maart11679

9506
April8938
8100
Mei7963
6002
Juni63816346
Juli57054761

Augustus51952637

September64688199

Laatste 12 maanden111203

Totaal sinds plaatsing3089610
Gemiddeld per maand130672
Westfriese Windmolen Coöperatie (WWC)

Totaalstanden

2018

MaandTotaalstanden
Januari55487
Februari29014

Maart36483
April25302
Mei18799

Juni21390
Juli13773

Augustus7941

September25308

Laatste 12 maanden353701

Totaal sinds plaatsing12323764

Gemiddeld per maand458505